17. siječnja 2020. održana je “Regionalna konferencija tržišta rada Slavonije, Baranje i Srijema” na Fakultetu Agrobiotehničkih znanosti u Osijeku.
Tema konferencije bila je “Suradnja jedinica lokalne uprave i poslodavaca s Ministarstvom rada i mirovinskog sustava”. Ministar rada i mirovinskog sustava Josip Aladrović sa suradnicima predstavio je novine u mjerama aktivne politike zapošljavanja, ukidanje kvotnog sustava za zapošljavanje stranaca i rad Europskog socijalnog fonda.
Ispred Tehnološkog parka Vinkovci d.o.o. konferenciji su prisustvovali Direktor Josip Gilja, mag.oec. i zaposlenici.
Posljednje novosti
Stipendije za TRANSFORMATOR program
Otvorene su prijave za TRANSFORMATOR, edukativni akceleratorski program koji je trenutno u svom trećem izdanju, a namijenjen je liderima mikro, malih i srednjih poduzeća te organizacija koje žele ojačati otpornost, učinkovitost i dugoročnu održivost svojeg [...]
Javni poziv za sudjelovanje u izboru najinovativnijeg startupa Hrvatske (HIT projekt)
Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) objavila je Javni poziv za sudjelovanje u izboru najinovativnijeg startupa u okviru Horizontalnog transformacijskog projekta za jačanje regionalnog eko sustava za industrijsku tranziciju (HIT projekt). [...]
EBRD-ov program Star Venture | Poziv za prijave Hrvatska
Europska banka za obnovu i razvoj (EBRD) s ponosom objavljuje pokretanje programa Star Venture u Hrvatskoj. Star Venture je EBRD-ov vodeći savjetodavni program za startupove s visokim potencijalom, koji nudi prilagođenu podršku široke mreže stručnjaka, [...]






